Mūsų Paslaugos

Kūno Terapija

Faceplastic, Osteolifting, veido-kūno teipavimas, kūno terapijos, bukalinis masažas.

Masažai ir Procedūros

Kviečiame patirti ilgalaikę sveikatą ir grožį su masažų terapija.

Osteo-Body

Technika yra skirta visam kūnui. Palyginti su masažu, Osteo-body yra efektyvesnis, švelnesnis ir turi daugiau galimybių, padeda atsikratyti diskomforto, gerina bendrą žmogaus organizmo būklę. 

Osteo-body leidžia atkurti natūralų veido grožį dirbant su kūnu. Rankomis mes atsargiai ir subtiliai veikiame tam tikrą kūno vietą. Skausmas ar diskomfortas seanso metu nejaučiamas, klientas atsipalaiduoja. Dėl terapijos pagerėja kraujotaka, normalizuojasi medžiagų apykaita, normalizuojasi hormonų lygis, atkuriamas normalus fiziologinis organų judrumas, teigiamas poveikis nervų sistemai. Be to, pagerėja ir emocinė būsena.

Bukalinis Masažas

Mūsų kūne viskas yra su viskuo susijusę. Ploniausia fascija supina visus organus ir raumenis. Todėl nenuostabu, kad uždegimas žarnyne gali paryškinti ir pagilinti raukšles išoriniuose lūpų kampučiuose, o apatinės nugaros dalies įtampa persiduoda į kaktos raumenis ir prisideda prie raukšlių susidarymo.

Kodėl bukalinis masažas efektyvesnis už kosmetinį masažą?

Kosmetinio masažo metu poveikis pasireiškia tik  vietiniu lygiu, o rezultatas, kaip taisyklė, išlieka trumpai.

Bukalinis masažas sumažina veido patinimą, išlygina raukšles, stangrina veido audinius, veido oda tampa sveika ir mažėja veido asimetrija.

Osteo-liftingas

tai inovatyvus ir užtikrintai pirmaujantis kosmetologijoje ir kūno terapijoje priėjimas. Šis metodas kilsteli specialistą į kitą sąveikavimo su klientu lygį.

Osteo-liftingas darbo su veidu pagalba praplečia specialisto galimybes kaip estetikoje taip ir struktūrinėje veido korekcijoje. Lėtina senėjimo procesus ir gerina audinių metabolizmą.

Vienas svarbiausių efektų – psichosomatinis atpalaidavimas ir nervinės įtampos pašalinimas. Be to osteo-liftingas ne tik puikiai papildo invazinį ir operacinį poveikį, gerina ir prailgina pasiektus rezultatus, bet ir daugeliu atvejų, gali būti puiki to alternatyva.

Šis metodas Jūsų visiškai niekame neriboja, bet atveria naujus horizontus kūno terapijoje ir manualinėje kosmetologijoje.

Faceplastica

Faceplastica- tai ne tik veido gimnastika, bet ir darbas su veidu ir kūnu kaip viena sistema, kuri pašalina su amžiumi susijusių pokyčių priežastis ir pradeda galingą gijimo procesą.  Grąžina harmoniją ir teisingą, natūralią raumenų padėtį, suteikdama jaunystės ir grožio.

Metodas padės: atkurti veido kontūrus ir simetriją, pašalinti patinimą, Išlyginti veido ir kaklo raukšles, padidinti odos elastingumą, sumažinti mėlynes ir maišelius po akimis, pagerinti regėjimą, pagerinti laikyseną, pašalinti nugaros skausmus, pailginti kaklą, pagerinti moterų sveikatą ir virškinimo trakto veiklą, sumažinti migreną, pagerinti miego kokybę ir nosies kvėpavimą.

Taip pat metodas efektyvus: 

Spręsti senėjimo priežastis, o ne tik simptomus;
Raumenų/fascijos/veido odos lyginimas;
Pašalina veido, kaukolės ir stuburo įtampą;
Atkuria jaunatviškas kaukolės proporcijas;
Sveikatinimo poveikis visam kūnui;
Pagerina odos tonusą ir veido spalvą;
Visos procedūros yra neskausmingos ir atpalaiduojančios;
Tinka visiems.

Teipavimas

Teipavimo veikimo principas – fiksavimas. Pavyzdžiui, po veido masažo (kai raumenys sušildomi ir audiniai patempiami) kosmetikė gali papildomai fiksuoti raumenų tonusą su juostele, kad poveikis pailgėtų. Taigi teipai tikrai efektyviai mažina veido patinimą ir atpalaiduoja raumenis. Kartais vien to pakanka, kad veidas atrodytų gaivus.


Teipavimas yra veiksmingas:Atsikratant “žąsų kojelių” akių srityje;
Pašalinant kaktos raukšles ir įtampą joje;
Modeliuojant veido ovalą;
Pagurkliui mažinti;
Sumažinti veido ir kaklo patinimą;
Sumažinti nasolabialines raukšles;

 

Aparatinės procedūros

Aparatinė kosmetologija – tai procedūra, pagrįsta fizikinių veiksnių įtaka: ultragarsu, vakuumu, elektromagnetinėmis bangomis, vibracija ir kt. Jomis siekiama atkurti ir išsaugoti veido ir kūno estetiką, pagerinti audinių būklę, pašalinti specifines problemas. Tuo pačiu nepažeidžiamas odos vientisumas, o tai žymiai išplečia procedūrų panaudojimo galimybes.

Tokia priežiūra aktuali ne tik veido odai. Rankos ir kojos, pilvas ir sėdmenys, dekoltė ir nugara – kiekvienai kūno sričiai reikia profesionalaus atjauninimo. Mes siūlome modernias ir saugias aparatines kūno procedūras. Kursą parinksime atsižvelgdami į indikacijas, amžių ir individualias organizmo ypatybes ir padėsime atrodyti tobulai visais atžvilgiais

Techninės įrangos metodai leidžia išspręsti daugelį estetinių problemų, su kuriomis susiduria pacientai, nepaisant lyties:

padidinti odos elastingumą ir tonusą;
pašalinti smulkius defektus: randus, duobes, amžiaus dėmes, strijas;
išlyginti odos atspalvį;
žymiai sumažinti „apelsino žievelės” sunkumą;
atsikratyti smulkių raukšlių (ypač svarbių kaklui ir dekoltė);
pašalinti patinimą;
padidinti raumenų tonusą;
pagerinti kūno kontūrus, ypač probleminėse srityse.

Special Offer

15% Off for New Visitors

Maecenas exercitationem nonummy. Urna, posuere provident? Sociis voluptatibus, ridiculus maecenas minima ipsa laboris bibendum.

Ko Jūs laukiate...

Užsiregistruokite Vizitui

Čia galite užduoti jums rupimą klausimą arba užsiregistruoti. Jums reikia tik parašyti ir aš su jumis susiekisiu dėl laiko ir atsakiysiu į visus rupimus klausimus.

Adresas

Sodų g. 37, Avižieniai, 14185 Vilniaus r. sav.

Darbo laikas

I-V 09:00- 17:00
VI-VII Nedirbame

Kontaktai

Tel. numeris: +370 615 36922
El. paštas: info@bodytherapy.lt